Przekaż darowiznę na telefon 518 902 013  /

Nasze Misje

Naszą misją jest niesienie pomocy wielu ludziom i zwierzętom, które ucierpiały w wyniku wojny na Ukrainie. Jesteśmy małą grupą wolontariuszy, ale udało nam się nawiązać bezpośrednie relacje z potrzebującymi. Dzięki ciągłej komunikacji bezpośredniej jesteśmy w stanie spełnić konkretne prośby osobiście dostarczając je na Ukrainę.

Nasze Marzenia

Naszym marzeniem i niezmiennym celem jest móc udzielać im niezbędnej pomocy ludziom i zwierzętom w potrzebie. Chociaż jesteśmy teraz małą organizacją, mamy nadzieję rozwinąć się w przyszłość i już podjęliśmy kroki w tym celu. 

Obecnie jesteśmy w trakcie rozbudowy domu tymczasowego dla zwierząt. Mimo, że jest to niewielka powierzchnia jesteśmy w stanie zaopiekować się nawet kilkunastoma zwierzętami na raz. Wiele z nich zwierzęta-uchodźcy, podobnie jak ludzie-uchodźcy, doświadczyły wojennej traumy. Niektóre z tych zwierząt są ranne i muszą wyleczyć się, zanim dostaną szansę na pełne miłości życie. Zapewniamy im bezpieczeństwo, opiekę medyczną, i bezpieczeństwo, aby mogły łatwiej się przystosować i znaleźć stałe domy

Wesprzyj nas

Naszym celem jest zachowanie jak największej przejrzystości i chcemy zaangażować wszystkich naszych darczyńców. Wszystkie darowizny, które otrzymujemy, są przeznaczone na pomoc ludziom i zwierzętom, a my jako oficjalna organizacja charytatywna dokumentujemy wszystkie wydatki. Chcielibyśmy również poinformować, że wszelkie darowizny mogą zostać odliczone od podatku. Nie mamy źródła stałego finansowania, więc każda pomoc jest dla nas bardzo ważna.